Samsun Haber, Samsun Bihaber – Samsun Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü hem çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımınızda hem de ileriye yönelik hedefleriniz anlamında olumlu yönde düşünmenizi sağlar. Genel olarak konuşmaktan pek hoşlanmasanız da, sizin için önemi olan mevzularda dinlemeye ve fikirlerinizi aktarmaya hazırsınızdır. Hayallerinizi yazıya, resme dökebilir ve insanlara farklı yollarla sunumunu yapabilirsiniz. Genel olarak, hayatınızı en olumlu ve hayallerinize en uygun şekilde değerlendirme arzunuz yoğundur. Eğitim, sanat, şiir, müzik ve astroloji gibi konular ilginizi çekebilir. Sempatik bir kişi olarak etrafınızla uyum içinde paylaşımda bulunabilirsiniz. Ancak eğer problemli bir dönem geçiriyorsanız alıngan davranabilir, olayları bazen gereğinden fazla hassas olarak ele alabilirsiniz. Bugün yapacağınız görüşmelerde sözcükleri gayet yaratıcı bir şekilde kullanmanızı sağlayan ilham gücünüz yüksektir. İdeallerinize sahip çıkabilir, etrafınızdaki insanlara yardımcı olmak için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Saat 03:41 Ay-Başak seyri titiz düşünmeniz, detayları önemsemeniz anlamına gelir. İlişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, yakın çevremizle olan ilişkimizde hem koruyucu tarzda düşüneceğiz hem de titiz bir şekilde analizde bulunacağız. Değerli bulduğumuz ne varsa onu muhafaza etmekten yana olabiliriz. Sağlığımız, çocuklarımız, aşk veya işimizle ilgili konular üzerinde dikkatlice duracağız.

Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, kısa bir yolculuk, önemli bir görüşmede bulunmaktır. Hassas ve biraz huzursuz olabiliriz. Çünkü başarılı olmak, güvenmek, inandığımız yolda ilerlemek istiyoruz. Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun, önce yaptığınız işin doğruluğu, güvenilirliğini bir sorgulayınız. Emin misiniz, yoksa kafanızda soru işaretleri mi var? O zaman iyice öğreniniz, ölçüp tartınız, ondan sonra kararınızı veriniz.

Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ