Samsun Haber, Samsun Bihaber – Samsun Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle ilişkili olduğundan tabii ki dikkatli bir incelemeyi gerektiriyor. En altta size ufak bir not hazırladım. Onu mutlaka önemseyiniz. Şimdi gelelim bu Tutulmanın görünümlerini incelemeye. Öncelikle, çalışma hayatında, maddi konularda, kariyer planlamanızda, ilişkilerinizde kısaca kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istediğiniz her meselede inceleyici, gözlemci olmalısınız. Bir şey sizde kuşku, endişe uyandırdığında bunun üstünü örtmemeli, araştırmalısınız. Üretime dönük ve yeteneklerinize göre bir iş tercihinde bulunmalısınız. Riskli yatırım, borçlanma, kredi, mal-mülk paylaşımı gibi konularda sağlam, güvenilir ve uzun vadeli olanına yöneliniz. Zaten bu Tutulmada kendinizi güçlü hissetmediğiniz hiçbir olgunun içinde yer almazsınız. Sağlığınız son derece önemli. Güzellik, estetik, bakım, hijyen, beslenmeye önem vereceksiniz.

Hiçbir şeyi hafife almayacaksınız. Almamalısınız da. Bilmem ifade edebildim mi? bunlar çok önemli. Siz kendi bedeninize, ruhunuza değer verirseniz, verimli işler çıkarırsınız. Kendinizi gözlemleyin daima. Bugün nasılım, bugünler de kendimi iyi hissediyor muyum, ne gibi şikayetlerim var diyerek kendinizle hep bağlantıda kalın. İşinizde yükselmek için dil öğrenin, kültürel faaliyetlere açık olun, akıllı ilişkiler kurun, yarar-zarar hesabı yapın. Bu bana faydalıdır, bundan zarar görebilirim diyerek muhasebede bulunun. Proje üretin, başkalarını eğitin, o konuda yetkin birey olun. Dünyanın bin bir türlü hali var diyerek, başka alanlarda beceri geliştirin. Son olarak tekrar söyleyeyim. Hayata katılın, duygusallığı bir yana bırakın. Başkalarının sizi desteklemesini beklemeyin. Siz kendinize güvenin. Hiçbir şeyi gözden kaçırmayın. Hayalci olmayın. Bir yanlış, bir hata varsa yüzleşin. Bu sizi geliştirir. Zararlı alışkanlıklarınızdan sağlık anlamında uzak durun.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, özel ilişki veya iş ortaklığı, evlilik, boşanma, sağlık, çalışma hayatınızla ilgili konularda lütfen incelemede bulunun, hemen karar vermeyin. Her bir detaya dikkat edin. Bekleyin, gelişsin, netleşsin ondan sonra tercihte bulunursunuz.

Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ