Samsun Haber, Samsun Bihaber – Samsun Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, saat 13:29 itibariyle Ay-Venüs arasında oluşacak görünüm, günün ilk etkili enerjisidir. Yarınlarınız söz konusu olduğunda hırslanmanıza neden olabilir. Ancak şartlar zorlayıcıdır ve sizi durdurucudur. Bu yüzden agresif tepkilerde bulunabilirsiniz. Sakin olmaya çalışalım.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, bizi bir miktar hizaya getiriyor. En azından sınırlarımızın farkında olmamızı sağlıyor. İllaki diretmek yerine, karşımızdaki kişinin ne söylediğini ve ne istediğini anlamaya çalışırız.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, bizim için kutsal olan değerlerimize aşırı sahip çıkışımızın göstergesidir. Ancak bazen duyarlılık, yorgunluk ve alınganlık nedeniyle doğru düşünmekte zorlanırız. Meseleleri bilinçli ele almakta, artı ve eksileriyle tartmakta, anlamakta yarar var.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ