Samsun Haber, Samsun Bihaber – Samsun Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem hayata bakış açınızı moral anlamında destekliyor hem de geçmişle gelecek arasındaki köprüde ne yöne gitmeniz gerektiğini size fısıldıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda romantizmi, sanatsal alanlarda yaratıcılığı, insani anlamda yardımseverliği getirici olan bugünkü oluşum sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinizi düşünüyorum. Anıları tazelendiren, problemleri sezgileriniz yoluyla çözebilmenizi sağlayan bu enerji içgüdüsel ve sempatik tavırlar sergilemenizde de etkilidir. Düşünceler çoğu zaman hayalci niteliktedir. İlgi duyduğunuz şeylerin, ki bunların başında aşk ilk sırada yer aldığı için, aşkın üzerine bağımsız ve hırslı bir şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Saat 03:41 Ay-Başak seyri planlarımızın ve işlerimizin bu saat sonrası bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesini gerektiriyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.

Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, sevdiğimiz, güvendiğimiz, yanlarında rahat olduğumuz insanlarla temasta kalırız. Bir yabancıya, bilmediğimiz bir ortama kolayca uyum sağlamayız. Kimseyi kırmayız. Anlamaya çalışırız, dinleriz. Fakat ne olursa olsun ılımlı, nazik ve sevgi dolu davranılmasını bekleriz.

Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, harekete geçirici ancak bir o kadar da hassasiyet yaratıcıdır. İsteklerimizi kabul ettirmek, amacımıza ulaşmak için, önümüze çıkan duvarları aşabilmenin yolu, soğukkanlı ve bilinçli düşünmekle mümkün olacaktır.

Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ